Kombinovaný kočík, dedinské cesty a terén, skôr väšie kolieska, ľahko ovladatelný a skladateľný, do 400-600 eur

Zodpovedané
6. jan 2021

Prosím vás, som vdačná za túto stránku. Je množstvo kočíkov... Hľadám kočík športový 2-3 kombináciu na dedinské cesty, teda rozhrkané, na terén.-- teda asi opružený? A neviem, ktoré koliečka sú lepšie - či nafukovacie, alebo iné? Ale asi väčie kolieska... Veľkú vaničku (skôr okrúhlu ako hranatú) otočiteľný... a v tej nižšej cenovej ponuke, okolo 400 až 600 eur. Ľahko ovládateľný, a aby sa dal zložiť aj ľahko do auta.

Cením si veľmi vašu radu, dakujem dakujem.

Ahoj,

pri tomto rozpočte a požiadavke na terénny výkon budeš silno musieť rátať s kompromismi. Totiž, čím terénnejší kočík bude, tým bude neskladnejší, ťažší a teda nie optimálny na skladanie do auta. Plus tá oválna vanička.

Ostávajú ti kočíky skôr poľského pôvodu, z ktorých odporučím napr. značku Bebetto. Znova opakujem, že treba rátať skôr s neskladnejším kočíkom.

Mimo toho by som určite odporučila Concord Wanderer z outletu Kiido, ktorý je naozaj super pomer terénnosti, dobrej ovládateľnosti a ceny, ale teda dizajn už bude športovejší.

Concord Wanderer

Mojím posledným návrhom bude potom kompromis terénnosti, napr. taký Joie Versatrax. Má aj fajn cenu, aj priestorovo je fajn. Je skôr na bežné cesty plus mierne nerovnosti, na brutálny terén by som ho asi neodporučila.

Joie Versatrax

ABC Design Salsa 4 je super zasa priestorom a odpružením, plus super veľkým košom.

ABC Design Salsa 4

Sama si zváž kompromisy a rozhoduj, na čom ti záleží viac. Napr. pri častom cestovaní určite neber obrovský model, lebo ťa časom šľak trafí z nakladania takej obludy. Prípadne zváž aj lepšie značky z bazáru - kvalita a ovládateľnosť sa ti odvďačia najmä ako dieťatko bude rásť.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli