Kombinovaný kočík do 350 eur, ľahší, ľahko skladný, a pre zimné bábätko

Zodpovedané
28. júl 2020

Ahoj,

hladam kombinovany kocik do 350€ hlavne s lahkou vahou, zimne dieta - a prechadzky budu skor po rovinatom terene, lahko skladatelny. Som prvorodicka, takze neviem, co by vsetko kocik mal obsahovat co aj vyuzijem.

Dakujem 😁

Ahoj,

ak hľadáš kombinovaný kočík do 350 eur komplet a NOVÝ (nie bazárový), tak v prvom rade by som sa pripravila na kopu kompromisov. Ak terén je rovinatý a nepotrebuješ niečo špeciálne - napríklad požiadavka zmestenia do mini auta a tak podobne. Nie je tam veľa na čo sa zamerať, lebo rovinu zvládneš aj s jednoduchším modelom. Ja by som, hlavne pri takom rozpočte a prvom bábätku plus neistote, čo vlastne. chceš a potrebuješ, odporučila niečo typu 2v1. Teda vaničku prerobiteľnú na sedadlo. A takýto model potom okolo roka a pol dvoch vystriedať za niečo ľahučké neotočné pre staršie dieťa (ale na to máš čas).

Za mňa by to mal v prvom rade byť napríklad taký Diono Quantum - kvalitný model, čo ťa nesklame lacnými prvkami a má úžasnú striešku i košík. To ako prvomaminka oceníš.

Diono Quantum

Z klasických dvojkomninácii silno, silno odporučím Joie Versatrax. Je trošku drahší, lebo má fajn aj vaničku, aj športiak.

Joie Versatrax

Z ešte menších mestskejších odporučím ešte Zopa Move - lacný, v pohode na ten prvý rok a pol/dva, skladný.

Zopa Move

A viem, že uvádzam len dvojkombinácie, ale do 350 eur sa zmestiť aj s novou a nie úplne zlou autosedačkou je veľmi veľmi ťažké. Preto k týmto dvom spomenutým kočíkom sú dodávané adaptéry typu Maxi-Cosi. Tú Maxi-Cosi autosedačku by som vzala Cabriofix z bazáru, zoženieš ju aj lacno.

A ak by to fakt že musela byť trojkombinácia v tejto cene. Jediná plná vhodná trojkombi je v cca tejto cene dostupná a som schopná ju odporučiť je Touragoo Ramble Plus.

Touragoo Ramble 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli