Kombinovaný kočík do 400/500 eur - malé auto, panelák, mesto

Zodpovedané
5. okt 2020

Ja by som prosila o radu s kočíkom, keďže som už zúfalá... Mal by stáť do 400 eur, max do tých 500. Podmienky sú, že máme malé auto, bývame v činžiaku a chodiť s ním budem najviac do mesta.

Ďakujem vopred za odpoveď

Ahoj,

ak je auto malé, byt malý, výťah malý (to odvodzujem z toho činžiaku) a využitie mestské, tak ja osobne by som najmä pri dosť obmedzenej cene neriešila moc terénnosť, ani odpruženie a ani nijaké extra vlastnosti. Tie budú len bonus, ale nie požiadavkou.

Takým prvým, čo mi napadá, by bol Baby Design Smooth. To je presne kočík do mesta a malých priestorov.

Baby Design Smooth

Okrem neho, napríklad nižší Espiro Only a Zopa Move.

Espiro Only 2020

Zopa Move

A z väčších/vyšších, ak by si na takom preds alen trvala, kuk na Touragoo Ramble. Myslím, že by si ho mala zmestiť aj na také používanie.

Touragoo Ramble 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli