Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kombinovaný kočík do mesta, skladný - Bexa Ultra New, Bebetto Tito/Bresso, Kinderkraft Prime?

Zodpovedané
30. sep 2019

Dobrý deň,

potrebujem poradiť. Vyberáme náš prvý kočík. Pozerali sme skôr kombinovaný kočík, do mesta, skladný do auta. Dieťa bude novembrové.
Páči sa mi niečo ako Bexa Ultra New, Bebetto Tito či Bresso, pripadne Kinderkraft Prime.

Aký je Váš názor?

Ahoj!

Za mňa, do mesta, a skladný do auta - kočík cez 14 kg určite nie. Takže Bexa Ultra New, Bebetto Tito ani Bresso, moc nie. Sú to ok kočíky na svoju kategóriu, ale veľké, ťažké, neskladné. prečo do mesta až také čosi? Ja by som sa tak nerozhodla - potom budete športiak meniť, lebo pri staršom dieťati tá váha bude oštarou.

Kinderkraft Prime mi z nich príáde naj minimálne, čo sa tej váhy týka - 12 kg je naozaj cítiť, oproti takým 14,4. Takže ak musí byť z týchto, tak ten.

Okrem neho do mesta, ak už teda hľadáš tento väčší typ, potom skôr ABC Design Salsa 4, ale ja by som nevylučovala ani taký Cybex Balios S, Valco Snap Ultra Trend v kombinácii, príp. taký Moon Style.

A čo sa týka vaničky, lebo mi príde, že ste sa na ňu sústredili viac - veľkosťou sa moc netráp, zimu s novembrovčaťom dáte v každej - aj s fusakom predsa bude cez zimu malinké. Skôr sa naozaj sústreď na nižšiu váhu, kompakté skladanie a dobrú celkovú kvalitu a funkcionalitu.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.