Kombinovaný kočík - dvojkombinácia (alebo len hlboký?) do terénejšieho prostredia, s ľahkým skladaním

Zodpovedané
8. jan 2021

Ahoj Eli,

Chcem Ta poprosit o tvoju cennu radu. Som prvorodicka, budem rodit zaciatkom marca.

Momentalne byvame v byte tak zo zaciatku budem chodiť po cestach. Ked sa otepli, budeme chodit casto na chatu, kde je horsi teren - a budeme sa aj stahovat, a tam bude tiez narocnejsi teren. Presuvat sa budeme vacsinou autom, cize by som potrebovala aby bol lahsi a dal sa rychlo a bez problemov skladať a rozkladat.

Neviem, ci mam kupit novu hlboku vanicku nejaku lacnejsiu a neskor dokupim nejaky sportovy lepsi kocar, ALEBO rovno nejaku dvojkombinaciu novu,
ALEBO pouzivanu dvojkombinaciu overenej znacky - ale neviem, ci stihnem vychytat v bazaroch nieco zachovale v dobrom stave a v blizkosti mojho okolia.

Prosim Ta, mohla by si mi dat nejake tipy na moje poziadavky. Rozpočet je do 600e.
Dakujem velmi pekne za odpoveď a pomoc.
Ivka

Ahoj,

ľahší a ľahko skladný, zároveň do terénnejšieho prostredia sú v podstate opozitné veci. Je dôležité si uvedomiť, že čím viac pridáme jednej vlastnosti, tým viac uberieme druhej. Odporučila by som ti rozhodnúť, na čom ti záleží viac a tomu podriadiť tú druhú vlastnosť.

Odporučím každopádne pozrieť Baby Jogger City Premier. Je to kvalita. Aj keď nie najľahší model, je pekne skladný a zároveň priestranný. Dvojkombináciu však zoženieš za cca 666 eur, tak zváž, či trošku priplatiť, alebo obzri bazárový.

Baby Jogger City Premier

Potom poradím niečo také stredné typu Jané Muum- skôr mestský model, aj ok skladaním, ale čo to prejde.

Jané Muum V2

Ďalej spomeniem outletový - ten už je trochu väčší - Concord Wanderer.

Concord Wanderer

Alebo potom bazárovo asi skôr Easywalker Harvey 2 s all terrain kolesami, ak sa podarí.

Easywalker Harvey2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli