Kombinovaný kočík Jané Muum - je to dobrý výber? Kolesá, športiak...

Zodpovedané
29. okt 2019

Chcem sa spýtať - čo hovoríte na Jané kombinovaný kočík MUUM Formula Koos I-size Micro 2019? Čo sa týka kolies a športovej časti, je dostačujúca?

Čítala som rôzne recenzie a netuším ako sa rozhodnúť.

Ďakujem Vám

Ahoj,

Jané Muum je podľa mňa vydarený kočík strednej (mid-size) veľkostnej kategórie. Do mesta je veľmi fajn. Nie je ničím brutálne extra, ale ani v ničom nijak nezaostáva. Preto si myslím, že ak potrebuješ také bežné vozidielko, je to dobrá voľba (najmä ak nájdeš dobrú cenu). Vanička Micro je i napriek názvu dostatočne priestranná. Športiak je taký priemer pre otočné kočíky - do 2 rokov podľa mňa úplne stačí, potom sa uvidí podľa dieťatka - ale tak to keď tak vymeníš za ľahší neotočný športiak asi aj tak. Čo by som vytkla je možno tenšia strieška (na pocit, pohľad) - ale je nepremokkavá a neprefúkavá, takže by som sa tým veľmi netrápila. Čo sa kolies týka, sú to bežné penové kolesá - lepšia kvalita, ale kompfrt nafukovačiek to samozrejme nie je. Na bežné jazdenie, nie zásadný terén, zasa raz úplne ok.

Jané Muum V2

Ak by si stále váhala. ja by som od tejto značky pozrela aj najnovší kombinovaný kočík Jané Kawai - príde mi veľmi podarený. Jané Kendo vzhľadom na veľkosť (šikovný, spratný) má super urobené kolieska a prejde aj nerovnosťami (ale má menej mohutnú striešku).

Jané Kawai

Jané Kendo

Ono fakt záleží od toho, čo potrebuješ, aký terén, ako často skladať do auta. Tieto faktory moc neudávaš, preto ťažko povedať na 100 %. Ale zlý kočík to určite nie je, naozaj.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli