Kombinovaný kočík Moon - hlboká vanička sa na konštrukcii hýbe. Je to bezpečné?

Zodpovedané
25. nov 2019

Dobrý deň,

kúpili sme použitý kombinovaný kočík značky Moon a zajtra, po jednom mesiaci miminka, sa chystám von, a dali sme vaničku - len sa nám zdá, že sa dosť hýbe. Nevieme, či to tak má byť..? Či je to bezpečné?

Ahoj,

hlboká vanička značky Moon máva bežne vôľu. Ono to v podstate čiastočne slúži aj na absorbovanie otrasov, čiže ako dodatočné kvázi pruženie, plus teda je to relatívne normálny jav u vaničiek s dvojbodovým systémom úchytu.

Ak je to v rozumnej miere - rozumej nie je to šialené hojdanie sa, čo vyzerá že už pomaly padá - ale len sa trošku, mierne hýbe, neriešila by som to. Ak sa hýbe viac, skús, bez bábätka, ju trochu potlačiť, či sa nevyklikne, nepadne. Ak by sa našiel problém, jasné že ju nepoužívaj - a prípadne sa aj spýtaj pani predávajúcej, ako to bolo u nej.

Ale znova zdôrazňujem, že ak je to len trošku a bábo to nijak neohrozuje a vanička na konštrukcii drží, nie je to závada.

Moon Tregg

Moon No. One

Moon Nuova

Moon Nuova Air

Moon Style

Moon Cool

Moon ReSea

Moon ReSea S

Moon ReSea Sport

Moon Scala

Moon ReSea S

Moon Solitaire

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli