Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kombinovaný kočík Peg-Pérego Set Ypsi Combo 2019, aký je? Zvládne aj mierny terén?

Zodpovedané
8. nov 2019

Ahoj Eli,

este stale vyberam ten vhodny kocik a dostal sa mi do zorneho pola tento. Je vhodny aj do mesta, aj do mierne horsieho terenu? (byvame v meste, byt). Odpruzenie ma podla teba ake? Ide mi najma o sportiak, ci je to fajn kocik od narodenia po cele kocikovacie obdobie - TP mam koniec marca. A sme vysoki s partnerom - ja som tak ako ty, on 195 cm. Mozes mi nan napisat recenziu? 🙂

Dakujem ;)

Ahoj!

Peg-Pérego Ypsi som si popozerala, pomerala aj poskúšala na predajni. Prišiel mi dizajnovo podarený, priestranný dostatočne (minimálne 2, 2 a pol roka isto vydrží), látky krásne, príjemné na dotyk. Tak ako u zvyšku kočíkov značky Peg-Pérego, neskutočný priestor v košíku, a relatívne jednoduché skladanie sú fantastické. A áno, určite je to aj model vhodný pre vyšších, mne osobne absolútne neprišiel nízky (aj keď vanička nie je extra vysoko). Keďže je ale tvoj muž fakt že supervysoký, možno by bolo lepšie kočík skúsiť, či nebude kopať do zadnej nápravy.

Poďme na menej svetlú stránku kočíka, nech si vieš skutočne zvážiť čo treba. Podľa mňa, podobne ako rada Book, to nie je moc kočík do terénu. Je to dobre ovládateľný model, aj kolesá fajn, ale teda odpruženie, aj keď tam je, nie je také mäkké, rovnako ako celkovo konštrukcia mi príde mestská - s tým, že ako Peg-Pérego svoje kočíky robí, mi príde, že aj tu, ak ho budeš brávať do terénu pravidelnejšie, tak ju rozhrkáš/rozhegáš/oslabíš. Na bežné mestské používanie mi Ypsi ale prišiel ako vydarený model.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.