Kombinovaný kočík Petite&Mars Rover 3v1 Grey - názor? Je praktický pre marcové dieťatko?

Zodpovedané
20. jan 2021

Ahoj 🙂

Chcela by som sa spýtať na názor ohľadom kočíka Rover 3v1 Grey https://www.predeti.sk/katalog-produktov/kocik-....

Dieťatko sa narodí v marci, zaujal ma dizajnovo, z praktického hľadiska neviem posúdiť. 🙂

Ďakujem za radu 🙂

Ahoj,

Petite&Mars Rover je kombinácia česko-slovenskej, ale prakticky v Poľsku vyrábanej značky a takým kočíkom aj je. Super na ňom je, že je cenovo dostupný, s veľkými kolesami a pohodlnou vaničkou pre novorodenca. A nie je ťažký, to je top. Pre tieto vlastnosti môže pre menej náročných rodičov byť dobrým štartovacím, začiatočným kombinovaným kočíkom.

Petite&Mars Rover

Nevýhodami by som nazvala slabšiu skladnosť, ako aj slabšie športové sedenie. Je kratšie, menšie a pritom také typicky poľsky mohutné/ťažkopádne, s krátkou opierkou na nohy. To by som ja moc nedoporučila. A teda ak, tak na ten začiatok, prechod z vaničky ku neotočnej športovej časti, niekoľko mesiacov. Ak je to použitie, ktoré tak či tak plánuješ, nenechaj sa odradiť, cena (aj váha) je tam pekná na ten začiatok.

Ak by si potrebovala nejakú referenciu iného modelu v podobnej cene, za mňa je Joie Versatrax (pod 430 eur za dvojkombináciu) trošku praktickejšia možnosť. Teda aspoň modernejšia plus s podstatne priestrannejším sedadlom. Dizajn je tam iný.

Joie Versatrax

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli