Kombinovaný kočík podobný Baby Jogger City Mini GT Double - pre 1 dieťa, otočný, 4 kolesá, hlavne super manipulácia

Zodpovedané
19. jan 2021

Mam dvojkocik Baby Jogger City Mini GT double pre surodencov a velmi dobre sa mi s nim manevruje. Velmi by som chcela nieco na ten styl (hlavne nenafukovacie kolesa) ale pre jedno babatko, idealne aj s vanickou a taky co ma 4 kolesa, a sportova cast otacatelna ku mne co sa da dat do lahu (aj nohy) - toto jednoverzia toho mojho nesplna.

Viete mi prosim poradit, aky by mi mohol sediet? Potrebujem ho na rozbite sidliskove chodniky, pripadne mestsky lesik.

Dakujem!

Ahoj,

tým, že je kočík hoc double verzia neotočný, je preto taký dobre ovládateľný, priestrannejší. Existuje presne taký, ak nie lepší kočík a to ne-double Baby Jogger City Mini GT (2), ale presne ako ten tvoj, je neotočný. Dvojková verzia je polohovateľná aj v nožnej časti. Celkovo je SUPER - ALE je to trojkolka a nie je otočná, Stojí to za to z pohľadu ovládania, váhy, skladnosti. A teda, vanička aj vajko pripojiť možno.

Baby Jogger City Mini GT2

Akokoľvek, ak budeš chcieť otočný a štvorkolesový model, automaticky rátaj s menej priestorom pre dieťa, vyššou váhou, horšou skladnosťou a v konečnom dôsledku aj horšou ovládateľnosťou + terénnosťou.
Od Baby Jogger by som potom riešila (aj keď korýtko, je priestranné a ide fo ľahu) Baby Jogger City Premier.

Baby Jogger City Premier

Od iných značiek - za mňa pozri Gesslein FX4 Classic.

Gesslein FX4 Classic

Prípadne Concord Wanderer.

Concord Wanderer

Alebo Concord Camino, resp. Jané Muum.

Concord Camino

Jané Muum V2

A ak fakt 4 kolesá a podobný, pozri na TFK Lite Mini. Vezmi len športiak a vypýtaj aj adaptéry na korbu a sedačku. Vaničku dokúp Multi X, čo ide prerobiť na protismerné športové sedadlo na dočasné - prechodné obdobie medzi vaničkou a neotočným športiakom.

TFK Lite Mini

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli