Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kombinovaný kočík pre júlové bábätko, 2kombi do 1000 eur, nech nehrká a má dobrú športovú časť

Zodpovedané
10. feb 2021

Ahoj Eli,

chcem sa poradiť pri výbere kočíka, aj keď ešte na kúpu máme ešte trošku čas. Bábätko by sa malo narodiť koncom júla. Cenovo by sme sa chceli zmestiť do 1000€ s tým, že vkľude môže byť aj 2kombinácia + kvalitnejšiu autosedačku dokúpime zvlášť. Nemáme nijaké špeciálne požiadavky, asi len aby nešlo o poľskú hrkálku a nemusela som kočík meniť pri prechode z hlbokého na športový. Taktiež - nechcela by som, aby bol dáky ťažký, keďže sama sa budem presúvať MHD-čkou i keď minimálne, inak máme SUV-čko s veľkým kufrom, takže tam neni problém.

Celkom sa mi pozdáva Jané Muum/Kawai alebo aj Bugaboo, no rada si nechám poradiť, keďže som v orientácii medzi kočíkmi celkom stratená. 🙂

Ahoj!

Nie som si istá, či Bugaboo kočík, v podstate ktorýkoľvek, aj keď samozrejme Bugaboo Fox 2 ti určite poradím najskôr ako ich aktuálne naj model, zoženieš ako dvojkombi do tých 1000 eur. Ak áno, určite ti ho silno odporúčam, pretože dizajn, funkčnosť, kvalita, aj neskôršia predajnosť sú tu všetky naozaj top. Nie nadarmo, jedná sa o žiadanú značku aj model. Nie je najskladnejší, ale sama vravíš, že to až tak neriešiš, a ostatok ti splní jednoznačne.

Z drahších určite nezabudni ani na Gesslein FX4 Life (alebo nekorýtko Classic), ktorý na aladdine nájdeš aj v trojkombinácii s kvalitnou autosedačkou aj bázou. Je to kvalita, moderný dizajn, super váha, dobrá skladnosť.

Z ešte menších a skladnejších je Jané Muum, a ak riešiš aj cenu, určite jedna z tých lepších volieb, ktorú ti môžem odporučiť. Jané Kawai je už menej častým, u nás ľudí asi táýmtio smerom neťahá, ale je pekný a pevný - vyber, ak potrebuješ niečo vyššie, ako Muum, a strieška so sieťkou ťa netankuje (mňa netankuje 😉 ).

Všetko toto sú dobré voľby, kvalitné aj pekné aj funkčné. Kľudne vyberaj podľa rozpočtu, alebo dizajnovej preferencie. BGB je asi top aj z neskoršieho hľadiska, Jané zasa z cenového, a Gesslein zasa nemá toľko ľudí a je to ozaj kvalita.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.