Kombinovaný kočík pre prvorodičku: M&P Occaro/ABC Design Salsa Air? Vaňa sa bude vynášať na druhé...

Zodpovedané
1. jún 2020

Ahoj 🙂

Chcem sa spýtať na názor, ktorý kočík by som si mala vybrať, kedže malinký sa ma narodiť v septembri - takže bude zimne bábo 🙂 Som prvorodička, už som kukala plno kočíkov, ale je to strašne ťažke. Ako si vybrať?

Veľmi sa mi páči Mamas&Papas Ocarro Black Diamond edícia alebo som kukala Abc Design Salsa 4 Air. Bývame v meste, na druhé poschodie budem musieť niesť vaničku - a podvozok by som nechavala v aute. Bohužiaľ nemáme výťah ani kočíkáreň.

Dakujem za každú radu 🙏😊

Ahoj,

Mamas&Papas Ocarro je za mňa úplne relevantná a v poriadku voľba. Ak sa ti naviac páči a nie si ty (alebo muž) extrémne vysoká (nie je to najvyšší kočík, ale je úplne ok pre priemerných neextrémnych ľudí), je to pekný a funkčný model s dostatočne dlhým sedadlom. Nie je najľahší, je to ale ok váha vzhľadom na jeho pevnosť a funkčnosť. A ak plánuješ vynášať iba vaničku, bude to úplne ok.

Mamas&Papas Ocarro

K ABC Design Salsa 4 Air - to je skôr uvedomelá budgetová, teda pomer cena-výkon voľba - je fajn, nie je ťažký, vanička je tu omnoho priestrannejšia. Celkovo aj kočík je to vyšší, väčší. Je to skôr terénnejší kočík aj z ohľadu nafukovacích kolies, ale je preto aj celkovo robustnejší a o kúsok ťažší.

ABC Design Salsa 4 Air

Za mňa, ak sa ti Ocarro vyslovene páči, je to dobrá voľba a ja som za. Fajn je aj, že sa skladá aj so sedadlom vcelku. Ak by si však uprednostnila praktickosť, najmä vaničky a mäkšieho odpruženia, u ABC-čka, dáva mi to zmysel tiež. Celkovo aj na neskorší predaj mi vychádza lepšie Ocarro, ale plusy sú aj u ABC-ška.

Zhodnoť si, ako veľmi ti záleží na vzhľade kočíka, ako na veľkosti vaničky (s ABCčkovou skôr vydržíte aj celú jar), aké sú ceny a či na tom záleží. A vyberaj podľa toho.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli