Kombinovaný kočík pre vysokých rodičov, dvoj/trojkombi okolo 500e. Bebetto Luca je vraj nízky... iný?

Zodpovedané
25. jan 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa Vás opýtať na košík pre vysokých rodičov v dvojkombinácii (kľudne troj), v cenovej hladine tak okolo 500€. Mali sme vyhliadnutý Bebetto Luca Pro. Ale dočítala som sa tu, že nie je moc pre vysokých rodičov.

Ahoj,

Bebetto Luca je nižší. Značka ponúka aj vyššie modely, ale práve Luca je skôr pre nižších rodičov. Pre vysokých by som ho neodporučila.

Bebetto Luca 2018

Pozri aj iné modely. Napr. Bebetto Nico Estilo je taká štýlovka, prípadne Bebetto Nitello je vyšší.

Bebetto Nico Estilo Pro

Bebetto Nitello

Potom ešte navrhnem trošku iný súdok - a to vyšší, ale aj ľahší ABC Design Salsa 4. Je to kočík s pekným výkonom, fajn váhou, super košíkom, odpružením a priestrannými oboma nadstavbami, vhodný pre vyšších rodičov.

ABC Design Salsa 4

Varujem pred plnými trojkombináciami - vajíčko nekupuj poľské, ak by si aj išla do PL kombinovaného kočíka.

Jedna vec, ak je kočík lacnejší, ťažší, neskladnejší, ale lacné vajíčko nie je dostatočne bezpečné, nemá extra testy. Určite si kúp dostupné adaptéry typu Maxi-Cosi, Cybex, a dokúp lepšie vajíčko osobitne. Hoc aj akciové alebo bazárové (na rovnaké adaptéry dáš aj lacnejšie Joie, ktoré ADAC testy majú tiež dobré).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli