Kombinovaný kočík s veľkou vaničkou, korýtkovým sedadlom, a ideálne aj odpružený

Zodpovedané
4. nov 2019

Ahoj.

Hľadám kočík s čo najdlhšou vaničkou, ideálne aspoň mierne odpružený na tieto naše rozbité cesty.

Chcela by som kombinovaný kočík a športovú časť s korýtkovým sedením. Zvažujem Joolz Geo - tam sa mi zdá vanička dosť veľká, a športová časť má korýtkové sedenie. Vedela by si mi poradiť ešte nejakú alternatívu?

Ďakujem.
Ivana

Ahoj,

Joolz Geo ak neriešiš váhu a skladnosť, je určite dobrá, štýlová, kvalitná možnosť s fajn vaničkou (aj keď ja by som jej dala dlhšiu striešku).

Joolz Geo2

Aj Stokke Trailz má vaničku dobrú a je to super kočík s korýtkovým sedením, vhodný aj na zlý terén. Bugaboo Fox či Emmaljunga NXT60 sú ďalšie úžasné a kvalitná voľby s korýtkom.

Stokke Trailz Terrain

Bugaboo Fox

Emmaljunga NXT60 Ergo

Ďalej spomeniem viac “tiché” modely ako Gesslein Indy Active, Hartan Xperia GTX (mne ale príde trochu ťažký). A jednoznačne za zmienku stojí aj Teutonia Trio - má veľkú vaničku, korýtkový sedák a je celá vynovená. Za mňa vyzerá dobre.

Gesslein Indy Active

Hartan Xperia GTX

Teutonia Trio

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli