Kompatibilita Cybex Priam a autosedačky Britax Römer - je možné vajíčko Baby Safe i-Size nasadiť na Priamácky podvozok?

Zodpovedané
12. nov 2020

Ahoj Eli,

Chcela by som velmi pekne poprosit o radu. Je mozne nejakym sposobom dosiahnut pripevnenie vajicka Britax Romer Baby Safe i-Size bundle 2018 na podvozok Cybex Priam?

Dakujem velmi pekne. Prijemny den.

Ahoj,

na Cybex Priam bohužiaľ Britax Römer autosedačku nenasadíš. Je to jeden z ich najväčších konkurentov, a tak nevyrábajú adaptéry kompatibilné s ich podvozkami.

Cybex Priam 3

Poradím ti preto buď vymeniť autosedačku za Cybex, Maxi-Cosi, Joie a pod. s rovnakými adaptérmi, alebo si zadovážiť ešte jeden, nejaký malý skladný kočík ktorý využiješ aj neskôr. A zatiaľ bude fajn na vozenie autosedačky na adaptéroch.
Na mysli mám niečo ako Britax B-Lite alebo B-Agile, niečo toho druhu, také cestovnejšie.

Britax B-Lite V2

Britax B-Agile M

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli