Konštrukcia športového kočíka Britax B-Motion 4 - sadne na ňu vajíčko Cybex (Aton Basic)?

Zodpovedané
22. apr 2020

Ahoj,

prosim ta, mam konstrukciu Britax B-Motion 4. Bude mi na nu pasovat autosedacka Cybex Aton Basic?

Ahoj,

na túto otázku, aj keď teda ku Pluskovému modelu, som už odpovedala tu: https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

A platí to aj pre tvoj Britax B-Motion 4. V skratke, je teoreticky možné pripojiť aj Cybex, ale je to trochu komplikované a budeš potrebovať 2 sety adaptérov: adaptéry na B-Agile/B-Motion Click&Go pre Britax-Romer autosedačky a vaničky, a na tie ďalej Affinity/Smile s koncovkou pre Maxi-Cosi a Cybex autosedačky. Na tie pôjde tvoj Aton. Ja by som ale skôr odporučila autosedačku vymeniť/predať a kúpiť hoc bazárovú Römer-ku, bude to praktickejšie aj jednoduchšie.

Ale to už je na tebe. Optimalizovaný pre Cybex autosedačky B-Motion každopádne nie je.

Britax B-Motion 4 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli