Ktorý hlboký kočík má najpriestrannejšiu vaničku?

Zodpovedané
3. okt 2018

Ahoj,

priestranných vaničiek, aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, je na trhu naozaj veľa. Za veľkú považujem ja osobne takú, ktorá sa blíži alebo prekračuje 80 cm na dĺžku (vo vnútri) a zároveň nie je priúzka. Jasnou voľbou veľkých vaní sú obvykle poľské kombinácie - značky ako Tako, Camarelo, Roan, Dorjan a ďalšie ti určite postačia aj pre veľké bábo, hoci aj v zime.

Z ne-poľských značiek by som sa obzerala napr. po kočíkoch Easywalker (konkrétne Mosey+; Bugaboo je známe pre priestranné vaničky; Stokke Trailz, Neonato Puro Urban či Mima Xari okrem dizajnu vynikajú aj veľkou vaničkovou časťou, Britax Go/ Go Next/ Go Big vanička je dosť veľká; priestor ponúka aj vanička Cybex Balios S; 80 cm vaničku má aj Seed Papilio.

Easywalker Mosey+

Stokke Trailz Terrain

Neonato Puro

Mima Xari

Britax Go

Britax Go Next

Britax Go Big

Cybex Balios S

Seed Papilio

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli