Ktorý kočík značky Moon? Potrebujem kombinovaný na aspoň mierny terén, a požadujem Navy farbu. Páči sa mi Solitaire.

Zodpovedané
5. nov 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, ktorý kočík Moon vybrať. Pri prvom som mala Roan Maritu (retro kočík), takže so skladnosťou a manévrovateľnosťou bude asi každý kočík na tom lepšie. Ide mi hlavne o prvý rok, nakoľko máme športový kočík po dcérke, s ktorým sme boli spokojní (Joie), avšak keď prejde dieťa do športovej verzie, chcela by som ho mať otočené smerom k sebe, aspoň pár mesiacov. Nebudem klamať - kočík sa mi páči dizajnovo, mal by prejsť aspoň mierny terén a hlavná požiadavka - mal by mať navy farbu. Páči sa mi Solitaire, ale ten vraj už nebude v ponuke, preto zvažujem aj iné alternatívy. V konečnom dôsledku mi nevadí ani použitý kočík, ale zase nie je veľa navy kočíkov na bazároch. Cena v rámci Moon-ov nehrá rolu. Výhoda by bola, ak by sa dal zložiť kočík bez nutnosti odpojenia športovej verzie, ale nie je podmienkou.

Ďakujem

Ahoj,

je pravda, že Navy verziu Moon Solitaire už asi ťažko zoženieš, iba ak by sa ti pošťastilo na bazáre.

Moon Solitaire

Navy je každopádne od značky Moon dostupný buď Resea S - ak oceníš niečo menšie, kompaktnejšie, alebo napríklad aj Scala.

Moon ReSea S

Moon Scala

Okrem toho ti poradím aj ABC Design Salsa 4. Je odpruženejší, s priestranejším športiakom a v Navy farbe je ozaj pekný.

ABC Design Salsa 4 Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli