Ktorý ľahký, skladný kočík vybrať, aby stál cca do 150€? CBX Etu, P&M Up, Kinderkraft Indy?

Zodpovedané
26. feb 2020

Mám vo výhľade tieto 3 druhy, ale netuším, ktorý vybrať. Cybex Etu, Petite&Mars Up, a ešte Kinderkraft Indy. Vedeli by ste mi porovnať výhody, nevýhody - vôbec neviem podľa čoho sa rozhodnúť.

Ďakujem

Ahoj,

CBX Etu Plus by v tomto prípade bol mojím favoritom pre vyššiu chrbtovú opierku, striešku a tiež celkovo najlepší pomer ceny a výkonu. Najviac ma tam ale naozaj dostáva ten rozmer sedáku, lebo zvyšné dva sú na tom podstatne horšie ( Petite&Mars Up mne osobne príde, že ju má prikrátku, ale na krátke presuny to asi až tak nevadí).
Kinderkraft Indy je takým stredom, je fajn, ale Etu mi príde viac fajn. Nie je to ale zlá voľba - ani jeden z nich, najmä ak máš obmedzený rozpočet.

CBX Etu Plus

Petite&Mars Up.

Kinderkraft Indy

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli