Ktorý športový kočík pre väčšie dieťa, aj do snehu - Concord Wanderer alebo Jane Crosswalk?

Zodpovedané
9. sep 2019

Ahoj,

chcem sa spytat, ktory kocik je lepsi - Concord Wanderer alebo Jane Crosswalk? Mame vsade rozbite chodniky a chceli by sme ho pouzivat aj do terenu. Maly je vacsie dieta - ma 3 mesiace a vanicka mu bude uz co chvilu mala.

Preferujem otocny sed a velku striesku... Potom aj velkost lozka - aby mu nebol zachvilu maly... a aby nehrkal, aby bol vhodny do zimy a do snehu.

Ahoj,

výrobca je rovnaký - španielska Jané Group. Rovno strelím, že za mňa v tomto prípade vyhráva Wanderer (či novšia verzia Camino). Je totiž priestrannejší - širší.

Concord Wanderer

Concord Camino

Ak máte väčšie dieťa, kupovať Jane Crosswalk, ktorý mi príde užší a kratší v sedacej časti, je podľa mňa zbytočné. Aj jazdne sú podobné a dokonca majú rovnaké mínus - kratšiu striešku (ku Wandereru je clona) - toto sa dá riešiť a nie je zásadné.

Jané Crosswalk

Ešte navrhnem, ako alternatívu na inšpiráciu, aj Britax Go Big - do terénu ťažko nájdeš lepší a je naviac aj fakt priestranný (akurát väčší po zložení, ale riešiteľné odňatím kolies).
Potom aj ABC Design Salsa 4 Air.

Britax Go Big2

ABC Design Salsa 4 Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli