Kvalitný, dizajnový kočík na zlé chodníky i zimu pre 1,5ročného

Zodpovedané
28. okt 2019

Ahoj,

hľadám nejaký kočík pre syna, ktorý má rok a pol. V podstate mi je jedno, ako sa skladá - čiže golfáč alebo športiak, ale nerada by som zdvojené kolesá (v najhoršom zdvojené buď iba predné, alebo zadné). Rúčka aby bola spojená, polohovanie rúčky (nemusí byť, ale ja aj manžel sme vyššie postavy 170 a 190 cm). Kočík by mal zvládnuť aj zimu - mierny sneh a chodníky (tie sú hrozné aj počas leta). Hlavne aby kolieska nehrkali, niečo naozaj kvalitné. Nákupný košík alebo nejaká vkladacia taška. Polohovanie aspoň chrbtovej opierky (nemusí byť úplný ľah, syn už spáva v kočíku minimálne), polohovanie nožičiek by bolo super, ale nevadí, ak by nebolo - niečo vymyslím.

O čo mi ale ide je, aby kočík bol naozaj kvalitný, a keby to bola nejaká krásna dizajnovka, tak moje podmienky splní na 100%.

Ahoj,

prvou myšlienkou bol u mňa Baby Jogger City Mini GT či novší GT2, prípadne väčší City Elite. Nie sú to však také dizajnovky.

Baby Jogger City Mini GT

Baby Jogger City Mini GT2

Baby Jogger City Elite

Greentom Upp Classic mi príde tiež ako super možnosť a dizajn tam určite je. Tam odporučím aj dokúpiteľnú spodnú tašku, je to skvelý doplnok. Pre 190 cm sa ale bojím, že už by mohla byť rúčka nízka.

Greentom Upp Classic 2017

Valco Snap Trend Sport s nafukovacími kolesami je podľa mňa tiež celkom prijateľná možnosť. Mooožno aj Mutsy Nexo by šiel, ako aj Nuna Tavo.

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Mutsy Nexo

Nuna Tavo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli