Kvalitný, no najmä skladný golfový kočík do 150-200 eur

Zodpovedané
25. aug 2019

Ahoj.

Potrebovala by som poradit nejaky dobry golfovy kocik. Taky, ktory by sa dal polohovat do uplneho lahu a hlavne aby bol skladny, kedze mam zatial male auto. Inak nemam nejake specialne poziadavky. Ak je to mozne trosku kvalitny za prijatelnu cenu, cca do 150-200€.

Dakujem Ti za odpoved 🙂

Ahoj,

mojím obľúbeným modelom golfového kočíka, t.j. kočíka s oddelenými rúčkami na štýl golfových palíc, by bol v tejto cenovej relácii v prvom rade Koelstra Simba T4. Ponúka fajn funkcie a kopu priestoru - na to, koľko stojí a aký je po zložení relatívne štíhly. Fajn je aj jeho vyššia nosnosť.

Koelstra Simba T4

Dobrou, no najmä skladnou voľbou by bol v tejto cene aj Peg-Pérego Pliko Mini.

Peg-Pérego Pliko Mini

Kúsok nad 200 (od cca 220) zoženieš aj veľmi skladný, ľahký a šikovný športový kočík Cybex Eezy S+ - ak by si bola ochotná zvážiť aj takú možnosť.

Cybex Eezy S+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli