Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kvalitný športový kočík do mesta a vlaku po kombinácii Mima Xari

Zodpovedané
5. feb 2019

Ahoj,

malý má 7 mesiacov a mám kočík Mima Xari, používanú po druhom synovi. Ja som s kočíkom veľmi spokojná, len na leto by som ho chcela predať a kúpiť ľahký športiak. Keďže auto nemáme, tak aby bol vhodný do mesta a na cestovanie vlakom. Je ich toľko tých kočíkov, že mi z toho hľadania už hrabe - nech je to niečo kvalitné, aspoň do 2 rokov čo sa mi nerozpadne a vydržia aj kolesá, a ľahké - žiaden ťažký tank nechcem.

Ďakujem

Ahoj!

Po Mime mi napadá zasa len Mima - čo povieš na model Zigi, vyvinutý práve na cestovanie? Nechýba mu tiež výrazný luxusný dizajn, ktorý nájdeš aj u jeho staršej sestričky Xari. Ak však už Mimy bolo dosť, pozri aj na modely ako Greentom Upp (dá sa na začiatku používať aj v otočnej Reversible variácii), Oyster Zero, Mutsy Nexo či Valco Snap Trend Tailormade.

Z ultra kompaktných zváž aj Cosatto Woosh, GB Qbit+, či Oyster Atom.

Z ľahkých otočných športových kočíkov, ak si myslela taký, by som asi zmienila len Cybex Balios S, Moon ReSea, prípadne niečo typu Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2 - super ceny nájdeš aj v outlete Kiido. Z plnohodnotnejších, luxusnejších modelov ešte prihodím Cybex Mios, Bugaboo Bee a Joolz Hub.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.