Kvalitný športový kočík do mesta a vlaku po kombinácii Mima Xari

Zodpovedané
5. feb 2019

Ahoj,

malý má 7 mesiacov a mám kočík Mima Xari, používanú po druhom synovi. Ja som s kočíkom veľmi spokojná, len na leto by som ho chcela predať a kúpiť ľahký športiak. Keďže auto nemáme, tak aby bol vhodný do mesta a na cestovanie vlakom. Je ich toľko tých kočíkov, že mi z toho hľadania už hrabe - nech je to niečo kvalitné, aspoň do 2 rokov čo sa mi nerozpadne a vydržia aj kolesá, a ľahké - žiaden ťažký tank nechcem.

Ďakujem

Ahoj,

po Mima Xari mi napadá zasa len Mima.
Čo povieš na model Zigi, vyvinutý práve na cestovanie? Nechýba mu tiež výrazný luxusný dizajn, ktorý nájdeš aj u jeho staršej sestričky Xari.

Mima Xari 2012

Mima Zigi 2017

Ak však už Mimy bolo dosť, pozri aj na modely ako Greentom Upp (dá sa na začiatku používať aj v otočnej Reversible variácii), Oyster Zero, Mutsy Nexo či Valco Snap Trend Tailormade.

Greentom Upp Classic 2017

Greentom Upp Reversible

Babystyle Oyster Zero

Mutsy Nexo

Valco Baby Snap 4 Trend

Z ultra kompaktných zváž aj Cosatto Woosh, GB Qbit+, či Oyster Atom.

Cosatto Woosh

GB Qbit+ All-Terrain

Babystyle Oyster Atom

Z ľahkých otočných športových kočíkov, ak si myslela taký, by som asi zmienila len Cybex Balios S, Moon ReSea, prípadne niečo typu Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2.

Cybex Balios S

Moon ReSea

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2

Z plnohodnotnejších, luxusnejších modelov ešte prihodím Cybex Mios, Bugaboo Bee a Joolz Hub.

Cybex Mios 2

Bugaboo Bee 5

Joolz Hub

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli