Kvalitný, univerzálny terénny kočík s otočným športovým sedadlom a úplným ľahom, 300~800 eur

Zodpovedané
21. sep 2020

Dobrý deň,

poprosila by som poradiť s výberom terénneho kočíka pre 3-mesačné dieťa, ktorý by sme potom radi využívali aj ako športový. Keďže je to bábätko, mal by ísť aj do úplného ľahu a čo sa týka terénu, mal by prejsť po štrku, nespevnenej lesnej ceste, menších kameňoch a konárikoch. Ideálne asi otočný, proste čo najuniverzálnejší, a kvalitný na dlhodobé používanie. Cena: niečo od 300 eur do dajme tomu 600-800.

Ďakujem

Ahoj,

ja osobne by som z hľadiska super odpruženia, jazdných vlastností, kvality a veľkosti kolies, celkovej kvality a prevedenia jednoznačne odporučila Britax Go Big. Je to ultra pohodlný kočík pre rodiča aj dieťatko. A keďže nepíšeš špeciálne skladnostné a ani dizajnové požiadavky, myslím si, že do klasického kufra sa zmestíte. A aj keby rovno dizajnovo nebol tvojou prvou voľbou, funkčne by ňou mal byť. Okrem toho, pre malé dieťatko by som doň dala mäkkú vložnú tašku (ani nepotrebuješ klasickú vaničku) - a máš vystarané.

Britax Go Big2

Emmaljunga NXT60 F - podvozok Outdoor a sedačka Flat by bola moja ďalšia, aj keď už trošku odlišné voľba (a asi sa k nej šikne nejaké vymedzovacia vložka pre mini bábo, napr. od Emitex - ale dobrý fusak bude myslím si tiež stačiť).

Emmaljunga NXT60 Flat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli