Lacnejšia alternatíva ku golfovému kočíku Elodie Details Stockholm Stroller

Zodpovedané
16. sep 2019

Dobrý deň,

hľadám lacnejšiu alternatívu ku golfáču Elodie Details. Viete o nejakom takom?

Ahoj,

je tu trošku nejasné, že k čomu v rámci Elodie Details Stockholm Stroller alternatívu hľadáme. Ku golfkám s fajn funkciami a dobrej kvality? Alebo k tomu peknému, štýlovému dizajnu? 😉

Elodie Details Stockholm Stroller 3.0

Funkčnosťou porovnateľné by mohli byť golfky Maclaren (hoc bazárové), prípadne niečo ako Baby Jogger Vue či Cybex Callisto.

Baby Jogger Vue

Cybex Callisto

Čo sa šikovných, nezdvojených predných kolies týka, pozrela by som na Joie Brisk - pekná a najmä cenovo dostupná možnosť.

Joie Brisk

K neopakovateľnému dizajnu, aj keď to isté to jednoznačne nebude, by som zvážila značku Cosatto: Supa stojí určite za hriech. Nie sú však vyslovene z tých lacnejších - no nájsť sa dá aj dostupnejšia ponuka. Okrem toho často bývajú aj na bazároch.

Cosatto Supa

Easywalker Buggy+ je jednoznačne tiež krásnou dizajnovou aj kvalitnou možnosťou.

Easywalker Buggy+

Z ozaj lacných je taký dizajnovo výraznejší napríklad Lionelo Elia v Oslo edícii. A ja by som určite pozrela aj na nejakú výraznejšiu farbu obľúbeného Peg-Pérego Pliko Mini.

Lionelo Elia Oslo

Peg-Pérego Pliko Mini

Okrem toho by som sa zo športových kočíkov pozrela na Greentom Upp. Nie sú to už golky, ale ľahký a skladný je dostatočne, plus jeho čistý dizajn je určite plus, ktoré ho k ED dostáva dostatočne blízko.

Greentom Upp Classic 2017

Nedá mi naposledy ešte raz nezdôrazniť možnosť kočíka z druhej ruky, lebo niekedy nám ten vysnívaný nijaká alternatíva nenahradí. A vtedy je čas práve na neho, no lacnejší z bazáru.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli