Lacný kombinovaný kočík (max 330 eur za nový, alebo 250 eur za bazárový) - ktorú trojkombi?

Zodpovedané
16. okt 2019

Kočiar trojkombinácia - najvyššia cena z bazáru do tých 250 eur alebo nový do 330 eur.
Ktorý by ste poradili.

Ahoj,

čo sa týka bazárových modelov, do 250 eur zoženieš v závislosti od stavu) všetky možné značky aj typy. Dokonca aj dizajnové značky ako Stokke a pod. Je to veľmi individuálne v aký čas hľadáš, aké sú ponuky, do akého terénu a aké skladnosť do auta. Nič z toho, nanešťastie neuvádzaš.

Keby ja osobne hľadám nejaký taký stred, pozerala by som na niečo ako Cybex Balios M/ Cybex Balios S. Prípadne kombinácie značky Baby Jogger.

Značky Concord, Jané určite tiež stoja za prieskum. A z takých mestskejších - Seed, Mamas&Papas.

Popremýšľaj, čo od kočíka okrem ceny, očakávaš a potrebuješ, aký je terén po ktorom jazdíš, koľko cestujete, koľko máte miesta, akí ste nároční.

Cybex Balios M

Cybex Balios S

K novým. V takejto cene ti toho veľa neostane, preto rovno vymenujem uchádzajúce, s ktorými tú jazdu “nepretrpíš”:

Touragoo Ramble 4 je moderný kočík a dokonca aj priestranný a nie ťažký.

Touragoo Ramble 4

Kinderkraft Prime 2019 zoženieš za 330 dvojkombi, žiaľ trojkombi stojí kúsok viac (399).

Kinderkraft Prime 2019

Joie Mytrax v dvojkombi s adaptérmi zoženieš cez 300 eur, s tým, že dobrú autosedačku by som riešila z bazára.

Joie Mytrax

Moon Cool z outletu kiido plus nejaká lacnejšia (Joie Gemm) alebo bazárová autosedačka by to riešili super v tejto cene tiež.

Moon Cool

Trojkombi Bebetto Vulcano sa dá zohnať už okolo 370 eur.

Bebetto Vulcano 2017

V takomto prípade som aj za kočíky so sedadlom typu 2v1, teda konvertibilnom na vaničku:

Kinderkraft Juli je v trojkombi za 225, s tým, že neskôr k nemu okolo 100 dokúpiš nejaký športiak (typu Kinderkraft Grande alebo Lionelo Annet Tour). Rovnako ok je G-Mini Grand.

Kinderkraft Juli

Kinderkraft Grande

Lionelo Annet Tour

G-Mini Grand

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli