Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ľahký kombinovaný kočík - dvojkombinácia aj na nerovnosti, i bazárová. Mutsy Nio, Cybex Balios S?

Zodpovedané
6. nov 2019

Ahoj,

chcela by som poradiť kočík - 2kombináciu s nízkou hmotnosťou, nakoľko bývame na treťom poschodí bez výťahu, a taktiež pri vstupe do bytovky máme schody. Zatiaľ som uvažovala nad Mutsy Nio alebo Cybex Balios S. Kľudne môže byť aj drahší kočík, nakoľko by som ho chcela z bazáru. Rada si nechám poradiť - ak vieš odporučiť aj úplne iné značky, a zároveň aby prešiel aj nejaké tie nerovnosti.

Ďakujem. Júlia.

Ahoj!

Mutsy Nio je určite veľmi fajn kočík, a teda aj cez schody si ho viem predstaviť vyťahovať (po zadných), ale clekom by som ho extra malým - ľahkým a spratným - nenazvala.

Cybex Balios S mi v tomto prípade príde ako podstatne menší kočík, preto mi príde vhodnejší. V tejto kategórii by som určite chcela spomenúť aj podobné Moon ReSea S a Zopa Move. Za zmienku stojí aj novinka
Joie Verstarax, ktorý má naviac aj fajn kolesá na horšie povrchy, ako aj priestor a vysokú nosnosť. Je pritom, aj nový, fakt cenovo dostupný.

Easywalker Charley je tiež top možnsť, čo sa váhy a skladnosti týka - vyniesť za rúčku nebude problém. Je to však novší model, tam by bazár mohol byť problém. Od rovnakej značky by som tiež vyzdvihla model Mosey+, ktorý dostaneš aj bazárovo, má väčšie kolesá (prejde aj nerovnosti) a pritom je ľahký (10,5 kg).


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.