Ľahký, skladný, pevný športový kočík - sú GB rady Qbit vhodné a ktorý vybrať?

Zodpovedané
9. apr 2019

Ahoj,

potrebovala by som poradit. Chcem lahky, co najviac spratny kocik, ktory dam aj do maleho auta. Celkom sa mi pozdava GB Qbit. Len neviem sa rozhodnut, ktory model je lepsi - ci ten model s tymi zdvojenymi kolieskami... to je plus? Alebo ten bez zdvojenych... Aky je vlastne medzi nimi rozdiel? Dieta bude mat dva roky. Chcem kocik ktory nehrka, je pevny, zvladne mesto, obrubniky, ihrisko, obchod... ale priorita cislo jeden je lahkost a skladnost.

Vdaka!

Ahoj,

v rade Qbit značky GB nájdeš 3 modely.

GB Qbit je najjednoduchší (a najlacnejší) z nich. Ponúka nízku váhu, polohovanie chrbta i nožičiek (ale nie do ľahu) a pekné, výrazné farby v neopozeranom štýle. Je to dobrý druhý (cestovný) kočík pre dieťa, ktoré v kočíku nespáva.

GB Qbit

Jeho vyššou verziou v trošku inom prevedení poťahov, s možnosťou úplného ľahu a s väčšími kolesami je GB Qbit+. Napriek tomu, že ja osobne nepreferujem celkovo zdvojené kolesá, tento model mi je veľmi sympatický, pretože kolesá sú kvalitné - gumové, stabilné, dobrej veľkosti na každý mestský chodník či cestičku. Kočík vyzerá dobre, vzhľadom na dostatočný priestor a polohu v ľahu, celkovo - na cestovanie, do auta, na dovolenky a pod. je to podľa mňa jeden z najlepších kandidátov, aké si aktuálne môžeš zohnať. Pre rodičov - cestovateľov s mini bábom sa dá dokonca zohnať aj ultraskladná vanička.

GB Qbit+ All-Terrain

GB Qbit+ All-City je novinkou tohto roka (2019). Je to “modernejšia, mestskejšia” verzia s nezdvojenými kolesami a zväčšeným košíkom. To sú veľké dizajnové výhody, ale stále to nerobí z Qbit+ so zdvojenými horší kočík. Qbit+ All-City je lepší na rovných povrchoch, zatiaľ čo Qbit+ klasický je tak nejak vhodnejší aj na nerovnosti. Oba kočíky sú krásne a praktické, takže či už vezmeš ten so zdvojenými, alebo si počkáš na All-City verziu, v tejto kategórii kočíkov sa rozhodneš dobre.

GB Qbit+ All-City

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli