Ľahký športový/golfový kočík zložiteľný do rozmerov príručnej batožiny - tipy?

Zodpovedané
6. feb 2020

Dobrý deň,

chcela som sa opýtať na typy ľahkých športových kočíkov, skladaných ako príručná batožina. Niečo ako Baby Jogger City Tour. Aký by ste mi odporučili?

Ďakujem
Andy

Ahoj,

tento typ kočíkov je aktuálne veľmi moderný, a preto je ich na trhu obzvlášť veľa. Každopádne vypichnem len pár - takých, ktoré by som ja osobne najskôr zvažovala a považujem za také, čo stoja za to.

Môj dizajnový a cena-výkon favorit je už dlhšie GB Qbit+ All-City.

GB Qbit+ All-City

Tebou spomínaný Baby Jogger City Tour 2 je určite tiež výbornou možnosťou, aj keď, ak si ok aj s pár cm naviac oproti rozmerom príručnej batožiny, CBX Eezy S+ je skvelý, čo sa veľkosti kolies aj opierky chrbta týka.
Z polstrovania/pohodlia sedadla je úžasný aj Ergobaby Metro. A z lacnejších bude topkou CBX Etu Plus.

Baby Jogger City Tour 2

Cybex Eezy S+

Ergobaby Metro

CBX Etu Plus

Špeciálne miesto má aj Maclaren Atom, ktorý sa ako jeden z mála skutočne priblížil Babyzenu Yoyo typom skladania, ako aj reálnym zloženým rozmerom. Takže problém s vzatím na palubu tam nebudeš mať. A zaujal ma aj Joolz Aer a Elodie Details Mondo - vyzerajú kvalitne, dobre spracované… ale ešte chvíľku si na nich počkáme.

Maclaren Atom

Babyzen Yoyo

Joolz Aer

Elodie Details Mondo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli