Ľahký športový kočík s priestranným, otočným sedadlom pre trojmesačného syna

Zodpovedané
14. mar 2019

Ahoj,

rada by som sa opýtala na názor na športový kočík. Môj syn má tri mesiace a postupne uvažujem nad kúpou športového kočíka pre neho. Bola by som rada, keby to bol kočík ľahký, ale tiež s otočným sedadlom, aby som na neho videla. Sedadlo by malo byť dostatočne dlhé a priestranné na to, aby tam synček v prípade, že sa vyberieme niekam na dlhšiu prechádzku, mohol pohodlne spinkať. Vopred ďakujem za odpoveď.

Monika

Ahoj,

neuvádzaš rozpočet, tak dám viacero typov rôznych cenových kategórií. Zo športiakov ľahkých, mestský, s otočným sedadlom by som ja osobne pozerala na:

  • Jané Kendo, ak potrebuješ spratný kočík aj na nejaký ten terén;
  • Cybex Mios, ak chceš dizajnovku s obratnými, menšími no obratnými kolesami;
  • Easywalker Charley ak potrebuješ kočík fakt čo najľahší, najspratnejší a skvele ovládateľný, pritom ti nevadí vyššia cena a špecifický dizajn;
  • Cybex Balios S, ak chceš všestranný kočík na rôzne povrchy a super veľkú striešku;
  • Mamas&Papas Armadillo Flip, ak chceš fakt ľahučký a spratný otočný športový kočík so sedadlom, čo má cca meter;
  • Valco Snap Ultra Tailormade, ak chceš ľahký mestský kočík s možnosťou dokúpenia kolies nafukovacích.

Jané Kendo

Cybex Mios 2

Easywalker Charley

Cybex Balios S

Mamas&Papas Armadillo Flip

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli