Ľahký, spratný a lacný športový kočík (do 150€) ku Baby Jogger City Elite. Kinderkraft, P&M, iný?

Zodpovedané
10. aug 2020

Dobrý deň,

chcela som Vás poprosiť o radu. Potrebovala by som ľahký a spratný športový kočík do mesta - tak aby moc nehrkal. Nechcem do neho moc investovať, nakoľko mám ešte jeden - Baby Jogger City Elite. Pozerala som na Kinderkraft a na P&M. Vedeli by ste mi poradiť ktorý, pripadne aj inú značku?

Ďakujem pekne

Ahoj,

k Baby Jogger City Elite - jazdne fakt supiš kočíku by som z tých malých vyberala len niečo, čo je jazdne aspoň ako tak príjemné.

Baby Jogger City Elite

Z tvojho výberu by to asi bol skôr Petite&Mars - jazdí fajn, ale na mňa je tam veľmi krátka chrbtová opierka.

Petite&Mars Street

Z nových lacnejších preto odporučím skôr Gesslein S8 Buggy.

Gesslein S8 Buggy

Alebo niečo ako Baby Monsters Kuki (tiež to nie je najväčšie sedadlo). CBX Etu Plus by bol tiež fajn.

Baby Monsters Kuki

CBX Etu Plus

Ja osobne by som ale išla do bazárového modelu, ak nie do toho Gessleinu - konkrétne Baby Jogger City Mini Zip či Cybex Eezy S+. Vieš ich zohnať za fajn cenu používané, a sú priestorovo aj jazdne podstatne lepšie.

Baby Jogger City Mini Zip

Cybex Eezy S+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli