Ľahký, väčší športový kočík až do konca kočíkovacieho obdobia s kolesami s pneumatikami, cenovo dostupný

Zodpovedané
22. júl 2020

Dobry den.

Prosim vas, viete mi poradit kocik s nasledovnymi kriteriami? Dakujem.

Hladam lahsi, vacsi sportovy kocik cca od pol roka, ktory vydrzi az do konca kocikovania. Aby mi tam voslo dieta aj s fusakom. Polohovatelna opierka chrbta aj noh. Kolesa nafukovacie, pripadne gelove. Otacanie moze, no nemusi byt. Vacsi a po sklopeni opierky dostupny kosik.

Skor lacnejsi, cenovo dostupny. V krajnom pripade pozriem drahsi bazarovy...

Velka vdaka. Pekny den.

Ahoj,

za mňa by to bol Joie Versatrax. Je ľahký, priestranný pre dieťa, s priestranným košíkom a je aj - na otočný športiak - cenovo dostupný. Kolesá sú s pneumatikami, ale plnené penou, bezdefektové, netreba dofukovať. Akurát možno k strieške v ľahu si dokúpiš na leto clonu, ale možno ani nebude treba. Za mňa super, najmä ak cena zaváži.

Joie Versatrax

Aj jeho neotočné bratské modely Mytrax či Litetrax Air by mohli vyhovieť.

Joie Mytrax

Joie Litetrax 4 Air

Z bazárovej ponuky by som sa zasa pozerala na Baby Jogger City Versa GT - super kočík, priestranný, isto vydrží a prejde všeličo.

Baby Jogger City Versa GT

Z neotočných modelov by som sa zase pozerala na Britax B-Motion Plus. To je tak priestranný športiak, že vydrží, aj keby si nechcela 😉

Britax B-Motion 4 Plus

A ešte by mohol zaujať napríklad Coletto Joggy, alebo Petite&Mars Street s Air nafukovacími kolesami.

Coletto Joggy

Petite&Mars Street

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli