Ľahší druhý športový kočík ku BJ City Elite, ktorý nech prenesiem bez problémov - čo najlacnejší

Zodpovedané
29. nov 2019

Ahoj 🙂

Rada by som si nechala poradiť so športovým kočíkom, keďže chodíme často do prírody/na túry. Máme Baby Jogger City Elite, je to fakt super kočík, prejdeme s ním všade, aj polohovanie, skladanie, strieška, všetko mi vyhovuje. Jediné, čo mi vadí, je váha, príde mi straaašne ťažký keď ho mám sama prenášať von/do auta, keďže nemáme výťah ani kočíkáreň. Tak by som prijala aj nejaký druhý, ľahší kočík.

Moje podmienky sú úplny ľah, aby sa dieťa vedelo vyspať, dostatočne dlhá strieška, aby prešiel aspoň aký-taký terén /resp. aspoň menšie nerovnosti/, nech aj veľkostne pre dieta vydrží čo najdlhšie - a hlavne, aby bol proste ľahší a aj spratnejší/praktickejší na prenášanie, ako ten náš BJ City Elite. Cenovo tak max 200-250€, to je moj strop - ale najlepšie čím menej, tým lepšie 😅

Ďakujem! 🙂

Ahoj,

Baby Jogger City Elite je super, máš pravdu. Bude ťažké match-núť jeho jazdné vlastnosti, priestor a celkovú funkcionalitu nejakým skladným, šikovným lacnejším modelom. S tým rátaj - bude to jednoducho menší druhý kočík.

Baby Jogger City Elite

Z takých ozaj ľahkých, ultra skladných by som ja pozerala v prvom rade na Cybex Eezy S+, resp. jeho lacnejšieho brata CBX Etu Plus. Je to kvôli kolesám, ktoré v danej kategórii sú u nich najlepšie. A za myšlienku stojí aj stabilný GB Qbit Plus.

Cybex Eezy S+

CBX Etu Plus

GB Qbit+ All-Terrain

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli