Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ľahší športový kočík so sieťovaným sedadlom/zadnou časťou

Zodpovedané
28. mar 2019

Dobry den.

Prosim vas existuje, este nejaky sportovy kocik, pripade bugina, ktora ma sietkovu zadnu cast ako Cybex MIOS? Mios je super, ale nie je vhodny do terenu (mame psov a chodime aj do lesa a na nespevnene cesty) - a Mios s tymi kolesami to neda. Aktualne uvazujem nad Joolz Hub, no k nemu sa neda dokupit ta sietkova cast ako k športovej cast Joolz Day2 (ten mam teraz). No potrebujem nieco mensie, lahsie, kvoli kazdodennemu nakladaniu do a z auta, aj kvoli cestovaniu, do lietadla.

Dakujem pekne.
Katarina

Ahoj,

veľa takých, a ešte v kategórii “relatívne ľahký/kompaktný, no musí zvládnuť aj terén”, nie je. Buď sa jedná o väčšie modely, ako tvoj Joolz Day2 - ktorý už máš, takže tento typ nepotrebuješ, alebo o mikro kočíky do mesta a na cesty, z nich Cybex Mios je ešte pomerne ‘veľký’. Myslím kočíky ako GB Pockit Air, Quinny Yezz Air a podobné.

Avšak! Ak by si bola ok s neotočným sedadlom, perfektnou voľnbou na rôznorodé povrchy by bola Nuna Tavo, ktorá po odńatí vložky takisto ponáka odvetrávané sieťované sedadlo/opierku chrbta. Mimo toho aj dobré jazdné vlastnosti aj na nerovnostiach, ako aj fajn odpruženie. Inak bude najlepšou otočnou voľbou stále Mios…


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.