Mäkký kombinovaný kočík s dobrým športiakom kompatibilný so Cybex vajíčkom a súrodeneckým stupienkom

Zodpovedané
9. sep 2020

Ahoj,

chcela by som sa poradit ohladom vyberu kocika. Hladam dvojkombinaciu. Babo sa ma narodit az vo februari, takze vanicka nemusi byt extra velka. Skor sa zameriavam na sportovu cast, kedze v nej budem dalsiu zimu vozit rocne asi este nechodiace dieta s fusakom, tak aby sa dobre zmestilo a nebola prilis otvorena. Dalej by som chcela, aby k nemu boli dostupne adaptery na Cybex vajicko, a aby sa dal pripevnit skejtik pre starsieho. Netusim, ako toto funguje, ci su nejake univerzalne, co sadnu na kazdy kocik. Hladam nieco odpruzene, makke. Pri starsom som mala Stokke Crusi a ten mi vobec nevyhovoval tvrdostou. Cim vacsi kosik, tym lepsie 🙂

Dakujem vopred

Ahoj,

ak je mäkkosť jednou z tvojich hlavných priorít, odporučím silno Easywalker Harvey2 s prípadnými all-terrain kolesami. Na typ (a teda dá sa prerobiť aj na komplet súrodenecký model, keby bolo treba) je pomerne ľahký, ale hlavne mäkkučko odpružený, čo je veľmi dobrá správa.

Easywalker Harvey2

K súrodeneckému skejtu - rozumiem, prečo si ho želáš. Je dobré vedieť, že je to vec, ktorá zaťažuje konštrukciu akéhokoľvek kočíka. Bude ti fakt zavadzať pri tlačení, plus zmení (zhorší) ovládateľnosť kočíka. Tak aby si s tým pred kúpou rátala.

Odporučím ti samozrejme ideálne originálny (Easywalker má vlastný), ale kľudne môžeš využiť aj také najuniverzálnejšie sediace - a to Bumprider alebo Lascal (Mini alebo Maxi), proste sedia fakt skoro na všetko a kvalita je fajn.

Okrem toho, keď tak, spomeniem určite ešte podstatne lepší, aj terénnejší, aj mäkšie odpružený - ale aj väčší a ťažší (plus dizajnovo špecifický) Britax Go Big2.

Britax Go Big2

Čo sa jazdy a jazdných vlastností týka, ale aj dostatočne chrániaceho sedadla pre malinké, nemôžeš veľmi vybrať lepšie. Aj keď ideálne sedia najmä Britax Römer vajíčka, sú samozrejme dostupné aj Maxi-Cosi/Cybex adaptéry. Aj k tomuto kočíku je aj originálny súrodenecký skate.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli