Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mestský športový kočík pre ročného, do 250 eur: skladný, s polohovateľnou rúčkou, polohovateľný do ľahu + veľká strieška

Zodpovedané
15. dec 2020

Zdravím,

poraďte mi dobrý športový kočiarik na mestské vozenie. Syn má 1rok. Rozpočet tak okolo 200-250€.

Mal by spĺňať tieto parametre: málo miesta zaberať pri zložení, polohovateľné madlo pre rodiča v tom zmysle rukoväť pohyblivá a výškovo nastaviteľná preto ze je meriam 167 cm a môj partner 190 cm, polohovanie chrbátika a nôh + veľkú, dlhú striešku, penové alebo nafukovacie kolesá, predné kolesá s aretáciou.

Ďakujem, ak mi poradíte.

Ahoj!

Penové alebo nafukovacie klesá, to sú v podstate skoro všetky kočíky pre staršie deti… a podobne je na tom tá aretácia. Budem sa preto sústrediť na tú cenu, polohovateľnú rukoväť a relatívnu skladnosť.

Ja osobne by som asi vzala niečo ako Petite&Mars Street+ s Air kolesami, skladnosť je pri tom taká stredná. Okrem toho stojí za zmienku veľmi príjemný váhovo - Casualplay LOOPi All road, ktorý je možno drahší, ALE za cca 320 eur (https://www.market24.sk/casualplay-sportovy-koc...) dostaneš aj s nafučkami, aj s malými nmestskýkmi kolesami, takže si ich môžeš vymieňať podľa toho, či ideš na nákupy a treba úspornejšie balenie, alebo či idete na nejakú terénnejšiu prechádzku a zídu sa terénne nafukovacie kolesá. A ešte ti, z nových, poradím ABC Design Okini - na základe polohovania rukoväte i fajn ložnej plochy.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.