Moderný športový kočík s otočným sedadlom na terén aj off-road, čo vojde aj do úzkych výťahov, do 700 eur

Zodpovedané
6. júl 2020

Ahoj Eli,

Vopred ďakujem za ochotu a pomoc.

Potrebujeme športiak, ktorý zvládne mačacie hlavy, diery na chodníkoch, ale aj off road - lesné cesty, prípadne štrk. Zároveň aby bol moderný a dizajnový, ale nie robustný - aby sa vošiek aj do úzkych výťahov. Ideál otočné sedadlo v smere aj protismere. Cena do 600/700.

Vďaka.

Ahoj,

s týmito požiadavkami - niečo naozaj schopné aj na ťažkom teréne, ale pritom nie tak robustné, aby si sa s tým nevošla do úzkych výťahov odporučím asi jedine Emmaljunga NXT60 (korýtkový) alebo Emmaljunga NXT60 F (F = flat, nekorýtkový), keďže je to zároveň malý, ale pritom odolný a pevný športiak. Je drahší, ale aj z bazáru je absolútne vhodný - najmä s kolesami Outdoor prejdeš asi všetko. Toto sú kočíky aj na viac detí a fakt na všestranné využitie.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT60 Flat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli