Moon Nuova 2017 vs. Stokke Crusi, ktorý kombinovaný kočík vybrať na dedinu (z druhej ruky)?

Zodpovedané
30. apr 2019

Dobry den.

Rozhodujem sa medzi tymito dvomi kocikmi. Obe su dvojkombinacie z druhej ruky. Momentalne mam Riko Brano Ecco a rozpadava sa zajazdy, vrzga uz asi vsade - tak dúfam, ze som vybrala aspon trochu lepsiu kvalitu. Nevyznam sa do toho az tak 🙂 Byvame na dedine, chodníky rozbite 😀 Moon ma akurat ocaril vzhladom, ale radsej uprednostním to, ci vydrzi aj druhe dieta v buducnosti 🙂

Dakujem vam za odpoved

Ahoj,

Moon Nuova je podľa mňa oproti ďalším ročníkom (2018, 2019) už trochu zastaralý a tiež rátaj s tým, že pomerne ťažký a neskladný.

Moon Nuova

Stokke Crusi je malý kočík, ale za mňa oproti nemu úplne iný (vyšší) level. Ak nie je v zlom stave, nie je podľa mňa o čom - Stokke je tu isto víťaz, kvalitatívne i výkonnostne. Treba rátať s tým, že je to korýtko (sedenie je L-kového tvaru) - ale je to veľmi pohodlný sedák. A aj priestrannejší, čo sa neskôr, väčších detí týka. Sedadlo Moon-u je klasické, ale aj o čosi menšie.

Stokke Crusi

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli