Moon ReSea S VS Joie Versatrax - ktorý kombinovaný kočík pre nižšiu maminu, májovča a na dedinu (nie moc terén)?

Zodpovedané
8. feb 2021

Ahoj Eli,

poprosím ťa o názor ktorý z týchto kočíkov je lepší. Nízka maminka, májovčatko, dedina - ale nie extra terén.

Ďakujem, pekný deň prajem.

Ahoj,

medzi Moon ReSea S a Joie Versstrax zasa až také funkčné rozdiely nie sú, aj keď by sa možno možno zdať, že áno. Hlavné vidím v kolesách, ktoré sú mäkšie/s pneumatikami u Versatraxu a pevné u ReSea (ale pevnejšie sú aj ReSea spoje kolies, čo môže byť výhodou, menej hlučný kočík). Potom v dĺžke ložnej plochy a celkového priestoru pre dieťa, ktorý je lepší u Versatraxu.

Moon ReSea S

Joie Versatrax

Ak si ale nižšia, menší/nižší kočík akým je Resea od Moon-u, bude pre teba asi mierne vhodnejší. Ale kľudne choď podľa svojho pocitu, lebo naozaj, ako som už povedala, sú funkčne podobné a jeden ti nedá omnoho viac, ako ten druhý. Hlavne, ak terén nie je nejaká podmienka. Pocitovo mi pre teba Moon sedí viac - alebo Zopa Move, čo je tiež veľmi podobný kočík, a snáď ešte o kulilinček nižší.

Zopa Move

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli