Nafukovacie vs. penou plnené pneumatiky - kolesá kočíka (Bebetto Nico). Aké odporúčaš?

Zodpovedané
17. jan 2020

Prosim ta, aky rodiel je medzi nafukovacimi a penou plnenymi kolsami, resp. ktoré odporucas? Rodhodli sme sa pre sportovy kociar Bebetto Nico a ma aj take aj take kolesa, tak teraz neviem. Pripadne nevies, ci budu pasovat, ak dokupime ku kociaru aj druhe kolesa?

Ahoj,

u Bebetta, konkrétne modelu Nico by som ja osobne asi šla skôr do Nico Shine - model s bezúdržbovými pneumatikami. Nedostať defekt, nemusieť dofukovať je dosť výhoda. Pokiaľ viem, tie bezúdržbové Flexy kolesá sa nedajú dokúpiť len tak. A ak nejdeš zdolávať hory, absolútne vďaka svojej veľkosti a odpruženiu postačia. Pri objednávaní, ak máš predsa len pochybnosti sa však môžeš spýtať, či sa set nafukovacích kolies Bebetto nedá dokúpiť. Budeš mať prípadne náhradné, alebo doobjednáš neskôr. Musia však byť konkrétne k tvojmu modelu - hocaké nafukovacie ti sadnúť nemusia 😉

Bebetto Nico

Bebetto Nico Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli