Náhradné zadné koleso na kombi kočík Cam Dinamico Up

Zodpovedané
4. jan 2021

Dobrý deň,

chcela by som Vás poprosiť, neviete kde by som mohla zohnať náhradné nafukovacie koleso na typ kočíka Cam Dinamiko Up?

Ďakujem za skorú odpoveď.

Ahoj,

na Cam Dinamico Up len tak bežne nie sú kolesá (ani iné náhradné diely) dostupné. Silno odporučím kontaktovať predajcov tohto modelu, či ti diel nevedia doobjednať. Po anglicky vieš napísať aj priamo výrobcovi Cam Spa IT: https://www.camspa.it/en/contacts

Cam Dinamico Up

Druhá možnosť, ak by to bolo len gumou, tak skúsiť cykloshopy - či nemajú gumu na výmenu. Častokrát ti gumu, plášť pneumatiky vedia vymeniť.

A poslednou možnosťou je pozrieť bazár, či niekto nepredáva starší funkčný za lacno, alebo nerozpredáva nejaký pokazený na diely.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli