Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Najľahší kočík so super manipuláciou, aj do terénu a s možnosťou vaničky - kvôli ochoreniu chrbtice

Zodpovedané
8. nov 2019

Dakujem moc za predchadzajucu odpoved. Musim vsak znovu polozit otazku, specifickejsie. Potrebujem najlahsi kocik, s najjednoduchsim manevrovanim z dovodu ochoreni a bolesti chrbtice. Kocik ale musi byt aj do nie-mestskeho terenu a s moznostou nasadenia vanicky.

Dakujem!

Ahoj!

V tomto prípade mi ako najlepší stred z dôvodu váhy x prechodnoti nerovnosťami príde asi rada Valco Snap. Záleží, či vyžaduješ alebo nevyžaduješ otočné sedadlo, ale Valco Snap Trend alebo Valco Snap Ultra Trend plus nafukovacie kolesá Sport by mohli zaručiť najnižšiu možnú váhu. Trend líniu som vybrala kvôli nastaviteľnej rúčke, ktorá manipulovateľnosť kočíka zjednodušuje. Čo sa neotočných modelov týka, uvediem tu aj Baby Jogger City Mini GT2.

Mimo nich spomeniem Easywalker Mosey+ kvôli váhe plus super veľkosti kolies. Casualplay Kudu 3 mi tiež príde ako dobrý nápad.

A ešte spomeniem ľahké no funkčné dizajnovky, len sa tu jedná o vyššie sumy za kočík. Bugaboo Cameleon (do terénu ideálne s dokúpenými terénnymi prednými kolesami), novší Fox, prípadne možno aj novinka Stokke Beat by vyhovel.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.