Názor na Camarelo Art (kombinovaný) kočík - čo povieš?

Zodpovedané
16. jan 2020

Ahoj, čo povieš na Camarelo Art?

Ahoj,

Camarelo Art je jeden z lacnejších, dosť robustných kombinovaných kočíkov. Výhodou je super veľká vanička, relatívne priestranný športiak a super veľké kolesá s odpružením - takže na dedinu, do hôr, na veľmi zlé chodníky to bude pohodlná jazda.
Je to však ťažký, mohutný a nie veľmi skladný model, s čím treba rátať. Bude záťažou, ak si nizučká, ak plánuješ často nakladať/vykladať kočík do auta či MHD, prípadne ak máš doma málo miesta.

Za mňa ako prvý kočík na tú dedinu, áno môže byť. Ale je možné, že ho neskôr vymeníš za niečo menšie a ľahšie, alebo že využiješ v podstate len vaničku - športiaky u týchto kombinácií mamičke nie vždy vyhovejú po takej fajnej vaničke.

A ešte jednu vec - vajíčko (autosedačku) by som kúpila jednoznačne inú, lepšiu, bezpečnejšiu a pohodlnejšiu značku. Stojí to za tú bezpečnosť novorodeniatka.

Camarelo Art

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli