Názor na kočík Zopa Evoque

Zodpovedané
28. feb 2019

Ahoj,

chcela by som vedieť názor na tento kočík. Naživo som ho nemala možnosť vidieť. Má zips na strieške, že by sa dala ešte viac zatiahnuť?

Ďakujem

Ahoj,

Zopa Evoque mi príde ako taký dostupnejšia obdoba známeho Cybex Priam a zdieľa s ním kopu praktických vychytávok. Sú nimi napríklad sklopenie pre jazdu na dvoch kolesách (super do snehu), tvar a prístupnosť nákupného košíka, ako aj vyššie umiestnené sedadlo na konštrukcii. Strieška sa však u Zopy nepredlžuje - je predĺžená len menším šiltom. Ja by som to riešila nejakou prídavnou clonou - tienidlom.

Zopa Evoque

Cybex Priam so sedadlom Light Seat

Podľa mňa to určite nie je zlý kočík, ale Priam mi príde podstatne dotiahnutejší a praktickejší, nehovoriac o ešte prémiovejšom dizajne. Myslím si ale, že cena cca 500 eur za dvojkombináciu je veľkým lákadlom a tak sa určite oplatí o nej porozmýšľať. V tejto cenovej i výkonnostnej kategórii je dobrou voľbou.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli