Názor na kombinovaný kočík Zopa Mystic (pre decembrové dieťatko)

Zodpovedané
12. aug 2019

Dobrý deň,

Zopa Mystic - je vhodný pre decembrové dieťatko? Páči sa mi dizajn, ľahké zloženie, ale aj cena. No odrádza ma, že nánožník nie je dostatočne vysoký na to, aby na dieťatko nenafúkalo, a strieška sa nedá viac polohovať. Aký je váš názor?

Ďakujem!

Ahoj,

Zopa Mystic má podľa mňa viacero fajn výhod, ktoré aj spomínaš. Cena je určite jednou z najdôležitejších, vysoké sedenie a k nim zaujímavý, relatívne kompaktný dizajn. Podľa mňa ale práve nevýhody - strieška, relatívne tvrdá konštrukcia a užšie sedenie - z neho nerobia práve najpraktickejší kočík na používanie, ak potrebuješ niečo viac ako len najjednoduchší povoz. Vyvažuje to ale práve jeho fajn cena a look, ktorý jednoznačne zaujme.

Zopa Mystic

Každopádne by mojou voľbou v tejto cene bol asi skôr iný model. Ak terénnejší, možno Kinderkraft Grande, ak mestskejší - Cybex Balios S, alebo od rovnakej značky možno Zopa Move.

Kinderkraft Grande

Cybex Balios S

Zopa Move

Aj Jané Kendo mi jazde príde lepší (2kombi okolo 600 eur).
A čo sa ľahších mestských typov týka - aj Valco Snap Ultra Trend by som uprednostnila (prípadne aj s dokúpenými Sport nafukovačkami).

Jané Kendo

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli