Názor na novinku Easywalker Miley, prípadne aký iný ľahký skladný športový kočík (bez cenového obmedzenia)?

Zodpovedané
21. júl 2020

Ahoj!

Čo si myslíš o Easywalker Miley? Uvažujem nad ním, ak nám bude športový kočík Easywalker Harvey 2 malý? Príp. iné alternatívy. Hlavne skladný, ľahký, na cene nezáleží 🙂

Ahoj,

ako malý, kompaktný športiačik na cesty a bežné mestské prechádzky je podľa mňa Easywalker Miley absolútne vhodný. Je pekný, šikovný, s kopou veľmi cool príslušenstva (ja ten detský volant proste milujem 😉.

Easywalker Miley

A Easywalker kočíky sú k tomu vo všeobecnosti super jazdne aj kvalitou - takže za mňa áno, môže byť! Je pekný, malý, kvalitný.

Easywalker Mosey+

Easywalker Buggy+

Easywalker Rudey

Elodie Details Mondo

Skladný, ľahký a kvalitný, ale teda drahší a s nie úplným ľahom, by potom bol aj Joolz Aer. To je tiež fakt kvalitka.

Joolz Aer

A v neposlednom rade ti poradím prečítať si môj nedávny článok o top skladných, cestovných kočíkoch, aj tam nájdeš inšpiráciu 😉 https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/article/top-10-najlepsich-cestovnych-a-dovolenko-q1vpm5/

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli