Neotočný, odpružený no skladný športový kočík na mesto, ale aj mierne kamienkové cesty: do 450 eur, štvorkolka

Zodpovedané
2. nov 2020

Ahoj Eli,

chcela by som Ťa poprosiť o radu. Po novom roku plánujeme kúpiť neotočný športový kočík. Bývame síce na dedine, kde však nie sú veľmi zlé cesty (občas mierne kamienkové) a potrebujeme kočík dvíhať cez obrubníky na chodníky. K lekárovi chodíme do mesta, takže by bolo dobré, aby kočík zvládol aj mestský terén, ale aj trošku horší terén (nemusí to byť kočík vyslovene na túry, ale aby zvládol aj vykockované námestie, už spomenuté dvíhanie cez obrubníky, či mierne kamienkovú cestu) - teda aby bol kočík odpružený a aj celkom skladný.

Viackrát som čítala že veľmi odporúčaš Baby Jogger City Mini GT2, ale nechceli sme veľmi 3kolesový. Nebránime sa ani bazárovému kočíku cenovo do tých 400-450€.

Ďakujem pekne za odpoveď

Ahoj,

ak to má byť štvorkolka, ale zároveň aj na mierny terén a k tomu ľahká, spratná a aj priestor dostatočný, tak za mňa asi najskôr TFK Dot 2. Fakt je spratný, ale pritom ultra priestranný a schopný. A tú odolnosť ti budem trošku závidieť 😉

TFK Dot 2

Okrem neho kuk aj na Gesslein S4 Air.

Gesslein S4 Air+

Jasné, že rátaj s tým, že ak to bude ľahší, spratnejší model. Nijaký herkules na terén to nebude, a vykockované námestie proste cítiť budeš (asi s každým kočíkom). Ale ak štvorkolka, tak za mňa tie dva horeuvedené.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli