Neotočný športový kočík na cestovanie (k nášmu Gesslein F6) - aký je podľa teba Baby Jogger City Mini2 4?

Zodpovedané
5. okt 2020

Ahoj Eli,

chcela by som sa opýtať na tvoj názor na športový kočík Baby Jogger City Mini2 4.

Ide mi hlavne o kočík na občasné cestovanie, tak ideálne okolo tých 9 kg, dobré a rýchle skladanie. Máme momentálne Gesslein F6 a je to super kočík, ale zaberie celý kufor. Inak parádny a aj na zimu ho určite využijeme. Malá bude mať 6 mesiacov a chodíme aj 2x za týždeň na návštevy po okolí k rodine a nechce sa nám s naším mega kočíkom naťahovať.

Najskôr som premýšľala nad Baby Jogger City Mini GT2, ale je tiež ťažší (tuším 11 kg), aj som ho videla na živo, inak je parádny. Preto zvažujem radšej city mini2 4, alebo nejaký Mama&Papas Armadillo XT. Prípadne ak máš iné nápady?

Vopred ďakujem za super radu.

Ahoj,

Baby Jogger City Mini GT2 váži 10,4 kg, čo je na typ a schopnosti absolútne fajn a nie priťažké. Najmä vzhľadom na to, čo dokáže.

Baby Jogger City Mini GT2

Ja osobne by som ti ho odporučila skôr, lebo kolesá má neporovnateľne lepšie. Ale ak vyslovene potrebuješ a vyžaduješ štyri kolesá a nižšiu váhu, aj tie penové (do mesta, na návštevy) bude aj BJCM4 2 úplne super ako pohodlím jazdy, tak aj dieťatka.

Baby Jogger City Mini2 4

Príde mi pohodlnejší ako M&P Armadillo XT aj čo sa jazdy týka. A Armadillo XT je aj váhovo na tom v podstate rovnako, ako GT2ka od BJ, takže tam by zasa raz vyhrával Baby Jogger.

Mamas&Papas Armadillo Flip XT

Nič lepšie ti neporadím, za mňa super výber 😉 Jediný iný nápad by bol ešte menší BJ City Mini Zip, ktorý ti tiež môžem odporučiť, najmä ak na terén už máš kočík iný.

Baby Jogger City Mini Zip

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli