Nosnosť kočíka Bugaboo Fox. Je do 17 či 22 kg?

Zodpovedané
14. apr 2020

Ahoj,

chcela by som sa len spýtať, či nevieš, akú nosnosť má kočík Bugaboo Fox? Lebo tu v Kočíkopedii sa píše že 22 kg, ale zas na internetových stránkach, kde ich predávajú, píšu zas, že 17 kg - tak neviem, ktorá hodnota je správna.

Ďakujem.

Ahoj,

nosnosť kočíka Bugaboo Fox, ale aj nosnosť kočíkov predávaných v rôznych krajinách všeobecne sa líši. Teda to, ako je udávaná, sa líši podľa regulácií jednotlivých krajín. Ja sa snažím riadiť tou najvyššou možnou, ktorú nájdem. Lebo len za to, že kočík napr. v UK alebo USA môže byť dodávaný s nosnosťou vyššou neznamená, že u nás by uniesol menej. Znamená to len, že tu je iný zákon a nepriplatili si za to naše špeciálne dodatočné testovanie.

US regulácie udávajú nosnosť BGB Fox-a na 22 kg v sedadle (+10 kg v košíku), tým sa teda riadim aj ja.

Druhou vecou je však to, či také veľké dieťa doň zmestíš - ale to už záleží od tvojich nárokov a konkrétneho dieťatka.

Bugaboo Fox

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli