Novembrové dieťa: dvoj- (do 600), alebo trojkombinácia (do 800 eur), v modernom dizajne-čo vybrať?

Zodpovedané
24. sep 2019

Ahoj,

prosím ťa, aký kočík by si si kúpila pre novembrové dieťa?

1. Dvoj-, alebo trojkombináciu?
2. Ak dvojkombináciu, akú značku? Max. do 500-600€
3. Ak trojkombináciu, max. do 700-800€

Preferujem kočík s najlepšou športovou časťou + dizajn (aby bol skôr moderný, nie retro)

Viem, že funkčný je Britax ale nepáči sa mi dizajn ani farebnosť... Nevyznám sa vo vlastnostiach - ktorý kočík má aké, ale zatiaľ sa mi opticky páčil dizajn ako Mutsy Nio.

Ďakujem

Ahoj,

skvelé, že uvádzaš cenu - ale žiadne ďalšie požiadavky a ani vlastnosti. Lebo iné je kúpiť 2/3kombi kočík do 600/800 na terén, a iné na časté cestovanie. Každopádne vravíš, aký by som kúpila ja… tak sa skúsim orientovať tým, a teda mojou preferenciou dobrého pomeru cena-výkon, plus skôr preferenciou nižšej váhy a dobrej skladnosti.

Najskôr však k dvoj- či trojkombinácii. Podľa mňa to taký rozdiel nie je. Ale teda, ak trojkombináciu, teda aj s autosedačkou, za mňa môže byť - len podmienkou je, aby autosedačka bola z tých kvalitných, testovaných. Potom to veľký rozdiel s dvojkombi nie je - pretože tam potom tú lepši autosedačku aj tak obvykle dokúpime.

Mutsy Nio je za mňa určite dobrá voľba - dvojkombinácia a aj cenovo vyhovuje tvojím požiadavkám. Určite vhodný kandidát.

Mutsy Nio

Okrem neho jednoznačne aj ABC Design Salsa 4 je pomerom ceny a funkcionality jeden z top kočíkov.

ABC Design Salsa 4

Trojkombi limitky Jané Kawai je za mňa tiež super kandidátom. A určite by som nezabudla aj na univerzálne využiteľný, obľúbený Cybex Balios S. Dvojkombinačný set Valco Baby Snap Ultra Trend je určite tiež zaujímavo možnosťou, ak hovoríme o mestskom živote (a kočíkovaní) 😉

Jané Kawai

Cybex Balios S

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli